Úvod  /  O nás  /  Kariéra

Kariéra

Projektový inženýr

Náplň práce:

  • plánování nových projektů s ohledem na požadavky zákazníka
  • stanovení a hlídání harmonogramů, koordinační činnost ohledně termínů jednotlivých fází
  • koordinace týmů při zavádění nových projektů (především konstrukce, výroba, sklady a logistika)
  • odpovědnost za informovanost všech oddělení
  • pravidelný reporting managementu
  • zpětné vyhodnocení projektu
  • komunikace napříč firmou i s externími subjekty v anglickém jazyce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe z konstrukce nutná
  • zkušenost s vedením projektů
  • řidičský průkaz skupiny B
  • komunikativní znalost AJ podmínkou
  • komunikativnost, kreativitu, organizační schopnosti, chuť do práce

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • prémie a mimořádné odměny
  • možnost osobního růstu a dalšího vzdělávání
  • stabilní zaměstnání v české společnosti s dlouholetou tradicí a mezinárodní působností
  • flexibilní pracovní doba
  • 4 týdny dovolené + dny volna navíc
  • Sick days
  • stravenky
  • firemní kulturní akce
  • možnost odborného a jazykového vzdělávání
  • moderní pracovní prostředí
  • mladý kolektiv

Máte na to stát se členem našeho týmu? Zašlete životopis na prace@monttech.cz. Těšíme se na osobní setkání!

Konstruktér

  • kontrola a opravy výkresů dodávaných z konstrukční kanceláře
  • úzká komunikace s výrobou a montáží
  • reverzní engineering

Požadujeme:

  • SS/VŠ strojní
  • znalost Autodesk Inventor, Vault
  • řidičský průkaz skupiny B výhodou
  • praxe podmínkou!
  • pečlivost, spolehlivost
  • asertivní jednání

Nabízíme:

  • Sick days
  • stravenky

Máte na to stát se členem našeho týmu? Zašlete životopis a příklady své práce na prace@monttech.cz. Těšíme se na osobní setkání!

CNC Seřizovač - Frézař

  • obsluha a seřizování 3-osého nebo 4-osého nového obráběcího centra
  • tvorba programů dle výkresové dokumentace v systému Heidenhain
  • kusová a malosériová výroba
  • kontrola vyráběných kusů
  • údržba stroje

Požadujeme:

  • SOU/SŠ strojní nebo technické zaměření
  • znalost systému Heidenhein – tvorba programu, seřízení a obsluha
  • znalost strojírenské dokumentace
  • zkušenosti s měřením (posuvné měřidlo, mikrometr, kalibr, …)

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • další benefity
  • práce v nově vybudovaných prostorách

Máte na to stát se členem našeho týmu? Zašlete životopis na prace@monttech.cz. Těšíme se na osobní setkání!